اخبار > پیام حجت الاسلام یعقوبی به مناسبت 9 دی

 


نهاد رهبری فسا
برای آگاهی از جدیدترین اطلاعیه‌ها و برنامه‌های دفتر نهاد، به کانال سروش ما بپیوندید:
@nahadfasa

« بسم الله الرحمن الرحیم»

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، تحولی عظیم در دوران معاصر رقم زد. در دورانی که جهان درگیر جاهلیت نو و دوری از منبع لایزال الهی به سر می برد. نقطه ثقل این حرکت عظیم و تحول آفرین، بصیرت و آگاهی بود. این ویژگی مهم با رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و هدایت نایب فرزانه ایشان مقام معظم رهبری، در کنار حرکت عظیم مردم ایران اسلامی، حساس ترین و تأثیرگذارترین حادثه را در تاریخ معاصر ایران رقم زد.

بصیرت به معنی آگاهی، تفکر عمیق و عبرت گیری از حوادث گذشته است. هسته مرکزی حرکت عظیم ملت ایران، قدم زدن در سایه ولایت فقیه است. ولایت، معیار اصلی بصیرت افزایی در دوران فتنه است. تاریخ به ما نشان داد، هرگاه مردم از خط ولایت دور افتادند، در شرایط بحرانی و حوادث فتنه آمیز به انحراف کشیده شدند و در مقابل، هر زمان که در سایه ولایت ایستادند، از خطر افتادن در قعر پرتگاهها، مصون ماندند.

اینک در دهه چهارم انقلاب اسلامی، یاد و خاطره حرکت عظیم و همراه با بصیرت مردم ایران در 9 دی را گرامی می داریم و معتقدیم این حرکت به ملتهای مسلمان و دیگر کشورهای جهان نشان داد، مردم و ملتی پیروز هستند که در سایه سار ولایت حرکت کنند. این معیار و الگو، تمرینی فراموش نشدنی برای زمینه سازی ظهور حجت خدا، حضرت ولی عصر ارواحنا فداه خواهد بود.

مهدی یعقوبی

9/10/1398

نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی فسا

 

جدیدترین اطلاعیه‌ها و برنامه‌های دفتر نهاد در کانال سروش:
ارتباط با مدیر اجرایی: @hashemi_nahad

تاریخ انتشار: 1398/10/09|گروه خبری: اخبار|تعداد بازدید: 288| نسخه چاپي| ارسال به دوست

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: