اخبار > روستاییان آب آسمانی فسا از خدمات بهداشتی بهرمند شدند

 


نهاد رهبری فسا
برای آگاهی از جدیدترین اطلاعیه‌ها و برنامه‌های دفتر نهاد، به کانال سروش ما بپیوندید:
@nahadfasa

به گزارش دفتر نهاد رهبری دانگشها به نقل از وب دا، زهرا جاویدی دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: تیم فعالیت های جهادی شهید خضری با فراهم آوردن برخی از تجهیزات بهداشتی و مراقبتی از قبیل دستگاه فشارخون و قند خون، پمفلت های آموزشی، ترازو، ماسک، دستکش، مسواک، خمیر دندان و... به روستای آب آسمانی اعزام شدند.

جاویدی افزود: با بررسی های انجام شده، روستای آب آسمانی به عنوان اولین مرکز نیازمند به خدمات بهداشتی و مراقبتی به این کانون معرفی شد که طی سه روز خدمات بهداشتی و مشاوره ای در این روستا ارایه می شود.

دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه با بیان اینکه با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه، ماما و بهورز نیز جهت آموزش های بهداشتی و مراقبتی در این اردو حضور دارند، ادامه داد:  فعالیت های این کانون در قالب خدمات غربالگری، مشاوره و آموزش به صورت پایش فشارخون، آموزش تغذیه سالم، بهداشت سالمندی، بهداشت زنان و خانواده، آموزش بهداشت دهان و دندان به همراه توزیع مسواک و خمیر دندان، آموزش شستشوی صحیح دست ها به کودکان، آموزش و راه های پیشگیری و مقابله با بیماری های واگیر و غیرواگیر رایج در منطقه، توزیع پمفلت  و بروشور در رابطه با مطالب آموزش داده شده می باشد.

وی گفت: پیرو اطلاع رسانی و فراخوان های مختلف در خصوص جذب دانشجویان علاقه مند به فعالیت های جهادی، امیدواریم در سال جاری شاهد برگزاری پرشور اردوهای جهادی باشیم.

جدیدترین اطلاعیه‌ها و برنامه‌های دفتر نهاد در کانال سروش:
ارتباط با مدیر اجرایی: @hashemi_nahad

تاریخ انتشار: 1396/05/31|گروه خبری: اخبار شهرستان|تعداد بازدید: 215| نسخه چاپي| ارسال به دوست

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: